środa, 24 października 2012

♥ IMAGINE ♥ Niall

Wszystko się skomplikowało. Chciałam zapomnieć, ale mi się nie udało. Chciałam pogodzić się z sytuacją, lecz to był za trudne. Sama nie wiem co sobie wtedy myślałam. Byłam w stanie zrobić wszystko aby go odzyskać. I nie mogłam pogodzić się w myślą że mnie zostawił.
 Nikt nie jest przygotowany na takie upokorzenie. Szczególnie gdy wszystko układa się jak w bajce a chłopak po długim związku mówi Ci "Przykro mi z nami koniec" ale może zacznę wszystko od początku to tak będzie łatwiej zrozumieć wszystkim sens mojego tragizmu.

Spotykałam się z Niall'em od 3 lat. Wiadomo najpierw byliśmy przyjaciółki potem przerodziło się to w szczerą miłość. Aż nie mogłam uwierzyć że ktoś może dawać mi tyle szczęścia. Każde jego spojrzenie rozbrajało mnie.  Każdy jego dotyk sprawiał że całe moje ciało drżało, a my nim motyle nie opuszczały mojego brzucha. Codziennie zakochiwałam się w nim na nowo.
Miał cudowny talent ( to znaczy nadal ma ) jego śpiew i gra na gitarze poruszała wszystkich. Razem ze znajomymi uważaliśmy że powinien go wykorzystać i wysłaliśmy go do programy X-Factor co zmieniło jego całe życie łącznie z naszym. Przeszedł finał i oboje się cieszyliśmy. ALE potem wszystko się zmieniło.
Gdy zaczął śpiewać w grupie One Direction i zaczął odnosić sukces zmienił się nie do poznania. Przestał dostrzegać wszystkich starych przyjaciół  razem ze mną i oddalił się od nas. Bałam się bardzo tego co będzie dalej i miałam rację. Tak jak powiedziałam stało się i Niall po prostu spotkał się ze mną któregoś dnia złapał delikatnie za dłoń i powiedział "Przykro mi z nami koniec" i odszedł jak gdyby nigdy nic a ja nie wiedziałam co zrobię i jak mam się zachować.  To jak by ktoś zabrał mi tlen potrzebny do życia. Bez jakichkolwiek wyjaśnień zostawił mnie i w jednej chwili moje całe życie straciło sens.
Wróciłam do domu, położyłam się na łóżku i chciałam zapomnieć. Wymazać ze wspomnień wszystko związane z Niall'em tak jak gdybyśmy w ogóle się nie znali, tak jakby w ogóle się nie urodził. Lecz nie dałam rady. Przez miesiąc siedziałam zapłakana nie ciesząc się wakacjami tylko myśląc o tym co zrobiłam źle i jak mogę naprawić ten błąd. Nie wierzyłam że to może być definitywnie koniec. Dopiero moi przyjaciele (wcześniej nasi) uświadomili mi że nie mam już na co liczyć z jego strony i pomogli mi zagoić złamane serce. Przychodzili do mnie i robili wszystko abym zapomniała o wszystkim związanym z chłopakiem. I w sumie wszystko się udało, gdy minęły wakacje i zaczął się rok szkolny byłam gotowa zacząć wszystko od nowa.
Niestety ten facet na górze miał inne plany wolec mnie i mojego życia.

Weszłam do sali w której miałam pierwsza lekcję razem z przyjaciółmi niestety moja "paczka" liczyła 2 chłopaków i 2 dziewczyny czyli ja musiałam usiąść sama, w sumie nie miałam z tym większego problemu. Oni zajęli miejsca wcześniej a ja zaraz za nimi na samym końcu, to było moje ulubione miejsce. Gdy zaczęła się lekcja organizacyjna ja pomyślałam sobie "Będzie dobrze" i wtedy do sali wszedł ON i wszystko poszło do diabła. Przeprosił za spóźnienie i usiadł koło mnie tak jakby nigdy nic się nie stało. Cała klasa spojrzała na nas a ja jedynie zarumieniłam się i spuściłam głowę. Pod czas lekcji mówił coś typu
* MUSIMY KONIECZNIE POGADAĆ
* BYŁEM GŁUPI
*DAJ MI TO WSZYSTKO WYTŁUMACZYĆ
A do mnie nadal nie do chodziło to co się właśnie zdarzyło. Razem z dzwonkiem wyszłam szybko z sali, błagając aby Niall nie poszedł za mną lecz ponownie Bóg chciał czego innego i mój były podbiegł do mnie i złapał mnie za dłoń prosząc o szanse na wytłumaczenie tego wszystkie. A mi poleciały łzy i zaniemówiłam. Wtedy podeszli moi przyjaciele i kazali mu odejść od de mnie i więcej nie podchodzić. Nie wiem co działo się potem, bo wyszła ze szkoły i nie chciałam z nim gadać. Wróciłam jedynie do domu. Po kilku godzinach zastanawiania się co dalej dostałam sms'a od własnie niego "Proszę tylko jedna rozmowa, daj mi szansę" po długim zastanawianiu się odpisałam "Niech będzie, spotkajmy się w parku o 20"

Teraz siedzę na łóżku i nie wiem jak to będzie. Za 10 minut muszę wyjść aby zdążyć a najgorsze jest to że nie wiem czego mam się spodziewać. Poprawię tylko wygląd i pójdę a potem zobaczę co będzie. Nauczyłam się tylko tego aby cieszyć się chwilą i Nigdy Nie Mówić Nigdy 

Na spotkanie przyszedł w garniturze i z bukietem czerwonych róż. Podszedł do mnie i pocałował mnie w dłoń.
[N]- dziękuje że przyszłaś
[Ja]- spoko
[N]- to dla Ciebie / i wręczył mi bukiet kwiatów
[J]- dziękuje, nie musiałeś
[N]- dla Ciebie wszystko
[J]- nie chce być niegrzeczna, ale możesz mi powiedzieć po co mnie tu ściągnąłeś
[N]- przepraszam że wtedy zachowałem się jak palant, ale musiałem. Tak kazał mi menager mi kazał. Powiedział że to bardzo szkodzi i że nie powinienem się spotykać się z Tobą. Uwierzyłem mu i zrobiłem co kazał. To była najgorsza rzecz jaką zrobiłem, cholernie za Tobą tęskniłem... po pewnym czasie zrozumiałem swój błąd dlatego musiałem Ci powiedzieć co do Ciebie czuje. Ja Cię Kocham, Kochałem i już na zawszę będę Cie Kochał / wtedy zbliżył swoje wargi do moich i i spojrzał mi w oczy a ja go pocałowałam.


Aktualnie jestem jego narzeczoną i nie myślę o przyszłości. Niall zabiera mnie ze sobą na wszystkie koncerty i powtarza mi że Kocha mnie bardziej niż jedzenie. ;-D Poznałam chłopaków i wszystkich bardzo polubiłam. Mój ukochany pogodził się z dawnymi przyjaciółmi i raz w miesiącu widzimy sie z nimi na spotkaniach ;)


==============================================================
Imagin dodany troszkę wcześniej niż planowałam, ale dlatego że miałam więcej czasu i dlatego że były komentarze ;-)
Jak Wam się podoba ?
Co o nim sądzicie ?
Macie jakieś zastrzeżenia ?

4 komentarze:

 1. Super imagin, po prostu się zakochałam ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam, dopiero zaczynam :D
  http://everythingaboutyou-od.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć ;) Chciałabym zaprosić cię na mojego bloga o One Direction, którego założyłam dzisiaj, mam nadzieję że się spodoba :) http://shes-on-your-mind.blogspot.com/ Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Suuuper imagiin <3

  OdpowiedzUsuń