czwartek, 24 maja 2012

♥ IMAGINES ♥ Cz.1

Liam ♥
Jesteś z Liamem od 2 lat, ale od miesiąca cały czas się kłócicie, nie macie dla siebie czasu (tz. on nie ma czasu dla Ciebie ) Z początku nie przeszkadzało Ci to bo wiedziałaś na co się piszesz, lecz po pewnym czasie on zaczął już przeginać.
Mieszkasz z całą 5, ale praktycznie to sama bo chłopców często nie ma w domu a Ty siedzisz sama. Oni często wyjeżdżają na całe dni. I to jest główny temat waszych kłótni. Postanowiłaś dzisiaj powidzedzieć Liamowi o tym co czujesz i że nie odpowiada Ci to jak wygląda Wasze wspólne życie.Chłopcy mieli wrócić o 20;00 niestety nie wrócili do 24;00 wkurzona odpuściłaś sobie i poszłaś spać. Obudziłaś się o 10;00 w objęciach ukochanego z początku było to miłe, ale przypomniałaś sobie wczorajszą przykrą sytuację. Doszłaś do wniosku że lepiej jemu będzie bez Ciebie, będzie mógł w 100% poświecić się muzyce. Wiedziałaś że bardzo cię kocha i Ty go również, ale kłótnie z Tobą umiemożliwiały mu skupienie się. Przytuliłaś się do niego i poszłaś dalej spać. O 12;00 obudziły Cię pocałunki z uśmiechem na twarzy wstałaś. Chłopcy o 15;00 mieli spotkać się z managerem. Nie dałaś niczego po sobie poznać że coś jest nie tak i udawałaś najlepszą dziewczynę. Przed wyjsciem pocałowałaś ukochanego i powiedziałaś ze go kochasz. Gdy chłopcy wyszli od razu rzuciłaś się do pakowania. Nie zajeło Ci to dużo czasu o 16;00 opusciłaś dom i postanowiłaś zacząć wszystko od początku. Na lotnisku wybrałaś słoneczną Grecję.
Rok później 
Żyjesz w Grecji razem z Rossy 6 miesięczną córką Liama (zaraz po wyjeździe z Londynu dowiedziłaś się że jesteś w ciąży ) Pracujesz jako stylistka w Tok Show. Przefarbowałaś się, przedłuzyłaś włosy. Dzisiaj do programu maja przyjechać jacyś goście i to Ty masz ich wystylizować. Nie możesz uwierzyć oczom kiedy widzisz 1D wchodzacych do sali. Na szczęście nikt Cię nie poznał. Najpierw stylizowałas Nialla, Zayna, Harrego potem Louisa  który flirtował z Tobą. Ty jako profesjonalistka nie reagowałaś na to. Lecz gdy on zaczął sie do Ciebie zblizać oddaliłaś się łokciem przewracając torebkę z której wyleciał Ci dowód osobisty. Na Twoje nieszczęscie Liam go podniusł i na głos przeczytał Twoje imie i nazwisko. Ty zaniemówiłaś
[L]- dlaczego odeszłaś, mówiłaś że mnie kochasz
[TY]- własnie dlatego że Cie kocham musiałam odejść

=====================================================
Wiem mnóstwo błędów, ale miała 10 minut aby to napisać bo rodzice wyszli i nie miałam czasu na poprawde błędów. Mam nadzieje ze mi wybaczycie. Może uda mi się napisać druga część w niedziele ,ale nie obiecuje ;/

3 komentarze:

  1. Aaaaaaaa! O jejkujejkujejku! Normalnie supermega! :-D Pisz szybko zakończenie!!! :-D Jak coś, to następny mógłby być o Zaynie :-) Chyba, że już masz inny plan :-)

    OdpowiedzUsuń