czwartek, 15 marca 2012

Zapoznanie z Bohaterami.....

Alexandra (Ola) - 16 latka, ma młodszą o 5 lat siostrę Zuzę. Jest osobą zabawną i raczej otwarta na świat  ludzi. W obronie własnej zdania jest w stanie walczyć zawszę i wszędzie.  Ogromna marzycielka, podejrzewana o chorobę ADHD Jest brunetką z lekko kręconymi włosami, i zielonymi oczami. Ma ok. 170 wzrostu. Przyjaźni się z Paulina i Eweliną
Paulina ( Paula) - 16 latka, ma młodszego o 4 lata brata Partyka. Jest otwartą na świat wariatką. Jest słodka i miła ale niestety bywa naiwna. Ma podobny charakter do Oli ale jest bardziej wrażliwą i uprzejma. Jest jasną blondynką z jasno- błękitnymi oczami. Ma ok 168. Przyjaźni się z Olą i Eweliną
Ewelina ( Evel) - 16 latka, ma młodszą siostrę Magdę lat 10 i brata Maksa lat 13. Jest zamkniętą w sobie osobą stała się taka przez rozwód rodziców kiedyś była zupełnie inna. Ola I Paulina uwielbiają ja bo ja znają i tak naprawdę tylko dla nich jest miła. Jest ciemna brunetka i orzeczowym spojrzeniem. Ma ok 170 wzrosty. Przyjaźni się z Olą i Pauliną.
Harry - 18 latek, jedynak. 1 z pięciu chłopców z One Direction. Słodki i romantyczny. Miły i dobrze wychowany chłopak. Posiada boskie zielone oczy i kręcona czuprynkę. Szuka dziewczyny która doceniła by prawdziwego Harre'go a nie gwiazdę. Ma ok 180.
Liam - 19 latek, jedynak. Ojciec całego zespołu, zawszę odpowiedzialny i mocno stąpający po ziemi chłopak. Jest brunetem z lekko kręconymi włosami i brązowym spojrzeniem. Ma ok 180.
Louis - 20 latek, szczęśliwy posiadacz bliźniaczek Emily i Stelly. Słodki, szalony, rozbójnik z lekkim podejściem do życia. Uwielbia marchewki. Brunet z burzą na głowie i niebiesko-zielonymi oczami. Ma ok 178 wzrostu.
Zayne - 19 latek, ma młodszego o 3 lata brata Chrisa. Typowy łamacz serc " Rozkochać, Uwieść, Rzucić" największy podrywacz z całego zespołu. Ma niezwykłą urodę dlatego ma duże powodzeniu u dziewczyn. Ma czarną włosy i ciemne oczy. Ma ok 178.
Niall - 19 latek, jedynak. Słodki misiek do przytulenia. Uwielbia sobie coś zjeść ale wgl. po nim tego nie widać. Jest słodki i uroczy. Farbowany blondynek z błękitnymi oczami. Ma ok 172 wzrostu.

1 komentarz: